Три банальні речі, які тебе старять

Коли ми думаємо про омолодження, на думку найшвидше приходять різні дорогі б'юті-процедури. Насправді виглядати молодшою можна...
Ілюстративне фото

Коли ми думаємо про омолодження, на думку найшвидше приходять різні дорогі б’юті-процедури. Насправді виглядати молодшою можна, не витративши на це жодної копійки – достатньо уникати поширених помилок.

Блогер Ніколь Сміт із Каліфорнії відома у мережі багато в чому завдяки тому, як вона виглядає. Жінці 45 років, а передплатники не дають їй понад 27!

Ніколь, яка працює в естетичній медицині, розповіла, що ключ до того, щоб добре виглядати, лежить у дрібницях, на які ми часто просто не звертаємо уваги, а дарма. Ці помилки можуть повністю “вбити” наш образ.

Отже, на що треба звертати увагу.

Зачіска

Наступного разу, коли лінуватимешся з укладанням або нанесенням доглядової маски, згадай про те, яку роль волосся грає в тому, як ми виглядаємо. А ця роль величезна. Гарне доглянуте волосся відразу зробить тебе молодшим. Це ж стосується і модного укладання. Так що якщо ти не в курсі останніх тенденцій у зачісках, ти виглядатимеш старшим, стверджує бьюті-блогер.

«Люди сприймають вас по-різному в залежності від того, як ви укладаєте своє волосся».

Так що все-таки варто витратити час з ранку, і вийти з дому з гарною зачіскою.

Брови

Форма і стан брів також дуже важливі, адже брови ніби обрамляють твоє обличчя, і від них залежить сприйняття твоєї зовнішності.

Ніколь радить якнайшвидше забути про тренд з 90-х на брови-ниточки.

«Якщо у вас витончені брови, настав час щось із цим робити».

“Мені подобається татуаж брів омбре, тому що він дає плавний перехід кольору на бровах і надає їм гарної форми”, – вважає блогер.

Вага

Думаєш, тут буде банальна порада схуднути? А ось і ні! Насправді молодше тебе зробить нормальна вага, розрахована за індексом маси тіла. Якщо ти спалюєш надто багато калорій, то ти втрачаєш жир і на обличчі, а це призводить до того, що шкіра обвисає та погано виглядає.

Бонус-порада: Ніколь також нагадує, що не варто сутулитися. Хороша постава говорить про молодість та впевненість.

Читайте також: Яка звичка призводить до випадання волосся.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: