Яка звичка призводить до випадання волосся

Ми всі чи не щодня використовуємо цей засіб у укладанні, навіть не підозрюючи, що тихо вбиваємо власне волосся своїми ж руками!...
жінка з гарним кучерявим волоссям каштанового кольору
Який засіб псує наше волосся / фото: cosmetea

Ми всі чи не щодня використовуємо цей засіб у укладанні, навіть не підозрюючи, що тихо вбиваємо власне волосся своїми ж руками!

Прямо зараз поглянь на свою домашню полицю із засобами для волосся. З ймовірністю в 90% ти знайдеш там перукарський лак для волосся, який допомагає всім нам утихомирювати локони і надавати їм акуратного вигляду. Здавалося б: що тут поганого? Але саме у звичці використовувати фіксуючий засіб на регулярній основі і криється головна підступність!

За інформацією, опублікованою у виданні SheFinds з посиланням на гендиректора Regenix Білла Едвардса та засновника LarweHair Доуна Клеменса, використання косметичних лаків у щоденній б’юті-рутині може лише посилити проблему випадання волосся.

Все через вміст у більшості цих засобів етанолу, який робить кутикулу волосся ламкою та сухою. Якщо ти хочеш хоч якось знизити ризики, краще шукай лаки з цетеариловим, стеариловим або цетиловим спиртом у складі.

Ще одна ключова помилка жінок – використовувати лак для волосся на брудному волоссі. Часте нанесення спрею на волосся без попереднього миття з шампунем призводить до накопичення та залучення іншого сміття з навколишнього середовища. Забруднення, у свою чергу, просочуються у фолікул, і завдають серйозної шкоди шевелюрі.

Читайте також: Чому перед фарбуванням волосся треба мити голову: багато хто цього не знає.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: