Нюдовий манікюр, що подовжує нігті: ідеальний базовий варіант

Завдяки зірковому нейл-майстру Тому Бачіку в соцмережах завірусився новий варіант гарного манікюру. Він сподобається любителькам градієнта та френча...
Фото: rex/ tombachik

Завдяки зірковому нейл-майстру Тому Бачіку в соцмережах завірусився новий варіант гарного манікюру. Він сподобається любителькам градієнта та френча. А також тим, хто бажає візуально подовжити свої нігті.

“Blizzard French” – таку незвичайну назву отримав новий вид популярного манікюру. Засніжений французький манікюр усі почали повторювати, надихнувшись новою роботою голлівудського нейл-майстра Тома Бачіка. Такий дизайн він зробив під час новорічних свят Ніколь Пельтц – і помчало!

Власне, Blizzard French — це багатьом знайомий градієнтний манікюр. Тільки за його основу взято нюдово-молочну гаму, через що розтяжка виходить дуже делікатною і схожою з натуральним відтінком нігтів.

Це ідеальний варіант для офісних працівниць – і всіх інших, хто дотримується суворого дрес-коду або любить виключно нейтральні забарвлення манікюру.

На засніжений френч варто звернути увагу ще й тим, хто мріє відростити нігті, але ніяк не наблизиться до фіналу цієї мети. Завдяки плавному перетіканню одного природного відтінку в інший, манікюр здається візуально довшим, ніж насправді.

Звичайно, чекати на чудовий ефект подовження при ультра-короткій довжині не варто. Але якщо твої нігті трохи довші за подушечки пальців, сміливо намагайся повторити Blizzard French. Головне – не переборщити зі світлим акцентом зверху. Інакше результат вийде набагато ближче до стандартного градієнта або навіть до французького манікюру.

Читайте також: Віковий педикюр: 5 відтінків лаку, які прикрашають ноги після 45 років.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: