Які продукти є найважливішими в раціоні жінок

Правильний раціон — це половина успіху, коли йдеться про жіноче здоров'я та підтримку краси. Які продукти в меню захистять від тебе передчасного старіння...
Продукти, які корисні для жінок / фото: ukr.media

Запам’ятай список смачних помічників, які відповідають за нашу красу, молодість та репродуктивне здоров’я.

Правильний раціон — це половина успіху, коли йдеться про жіноче здоров’я та підтримку краси. Розповідаємо про продукти в меню, які покращать стан шкіри, волосся та нігтів, а також захистять від тебе передчасного старіння.

Субпродукти – печінка та язик

Залізодефіцитна анемія – одна з головних проблем, з якою сьогодні стикаються жінки репродуктивного віку. Через брак заліза в організмі нігті стає ламким, волосся тьмяним і рідким, а шкіра набуває нездорового блідого кольору.

Покрити цей дефіцит допомагають продукти, багаті на гемове залізо. Тому на регулярній основі включи до свого раціону яловичу, свинячу або курячу печінку, а також яловичий або свинячий язик.

Хрестоцвіті

До них відносять броколі, білокачанну, брюссельську та цвітну капусту, а також листя салату. Чим хороші ці продукти? Вони значно знижують ризик розвитку раку грудей.

Морква

Цей соковитий і хрумкий овоч багатий на вітаміни-помічники для збереження жіночої молодості та краси. Найголовніший з них – вітамін E. Він гальмує процеси старіння, а ще просто незамінний під час вагітності.

Не займайтеся самолікуванням!

У наших статтях ми збираємо останні наукові дані та думки авторитетних експертів у галузі здоров’я. Але пам’ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар.

Читайте також: Який вітамін потрібно приймати, щоб зменшити сивину у волоссі.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: