Чому перед фарбуванням волосся треба мити голову: багато хто цього не знає

Іноді разом із нагадуванням про швидкий запис до салону краси адміністратор може надіслати ще й прохання приходити до майстра зі строго чистим волоссям...
Жінка миє голову
ілюстративне фото

Іноді разом із нагадуванням про швидкий запис до салону краси адміністратор може надіслати ще й прохання приходити до майстра зі строго чистим волоссям. І справа тут зовсім не в хорошому тоні чи гидливості фахівця. Все набагато простіше, але важливіше!

Якщо ти записалася на стрижку чи укладання, зайвий раз мити голову перед візитом до перукарні не варто. Майстер і так тобі її помиє, щоб усунути забруднення та залишки стайлінгових засобів.

На відміну від більшості процедур, фарбування проводиться на чистому та сухому волоссі. Саме це дозволяє барвникові швидше і якісніше проникнути в структуру волосся і не зіткнутися з перешкодами на своєму шляху – у вигляді жирового прошарку та залишків косметичних засобів.

До речі, нещодавно, років 10-15 тому, перед фарбуванням рекомендувалося не мити голову як мінімум кілька днів. Особливо, якщо йшлося про освітлення локонів.

Так як у своїй роботі перукарі використовували агресивні засоби для знебарвлення з високим вмістом перекису водню, жировий прошарок на пасмах допомагав хоч трохи, але все ж таки знизити рівень пошкоджень. Тепер більшість майстрів працює із засобами з низькими рівнями оксиду – і додатковими доглядовими компонентами для поліпшення якості волосся. Тож мити голову перед візитом до колориста не тільки можна, а й потрібно: щоб заощадити час процедури та досягти кращого ефекту від фарбування.

Читайте також: Правила французького макіяжу: ти витратиш на збори менше 10 хвилин.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: