Як боротися зі старінням нігтів: поради експертів

Ми не можемо уникнути старіння - процесу, який зачіпає все наше тіло, у тому числі нігті. Проте з багатьма його проявами зараз боротися не просто, а дуже просто...
Фото: interesnyefakty

Ми не можемо уникнути старіння – процесу, який зачіпає все наше тіло, у тому числі нігті. Проте з багатьма його проявами зараз боротися не просто, а дуже просто — достатньо дотримуватись п’яти правил, про які розповіли досвідчені майстри манікюру. Додай їх у свою б’юті-рутину після 40 років або прямо зараз, якщо помічаєш, що стан нігтів почав змінюватися на гірше.

Правильно підпилюй нігті

Зірковий нейл-дизайнер Дженні Дрейпер радить не обрізати і не підпилювати нігті частіше одного-двох разів на місяць. Також Дженні радить водити пилкою тільки в одному напрямку – це запобігає нагріванню, яке виникає від занадто швидких рухів туди-сюди, що викликають розшарування нігтя.

Не здирай гель-лак

«Найчастіша проблема, з якою ми стикаємося, – це шкода, яку жінки самі наносять свої нігтям, здираючи покриття», – говорить відомий майстер манікюру з Великобританії Ама Куаші. Вона радить не чіпати гель-лак, навіть якщо його фрагмент відколовся — «ручне» видалення стоншує пластини і робить їх крихкими і шаруючими.

Будь у формі

Майстер манікюру Сьюзан Джеррард вважає, що найкраща форма для нігтів — це сквоовал — гібрид овалу і м’якого квадрата. Сквоовал дозволяє зберегти бічну сторону пластини, яка є її опорою, і в той же час прибрати гострі краї та кути, які часто за щось чіпляються та ламаються.

Зволожуй нігті

«Ключ до здорових ідеальних нігтів – це зволоження, – каже Ама. — Як шкіра та волосся, наші нігті люблять вологу і почуваються краще, коли її достатньо». Експертка радить використовувати жожоба або будь-яку органічну олію холодного віджиму – наносити його на нігті при кожній зручній нагоді або щонайменше раз на день перед сном.

Уникай води

Всупереч поширеній думці, вода не зволожує нігті. «Плавання, тривалі ванни та миття посуду без рукавичок можуть спричинити розшарування нігтів. Справа в тому, що волога проникає в пластину, розширює та піднімає її волокна. Так що постарайся не лежати в піні по годині і не забувай про гумові рукавички, коли займаєшся побутовими справами.

Читайте також: Чому шкіра не ідеальна? 5 типових помилок у догляді за особою.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: