Чому шкіра не ідеальна? 5 типових помилок у догляді за особою

Ми не завжди дбаємо про шкіру правильно: лягаємо спати з макіяжем, п'ємо мало води, забуваємо наносити крем. Але це дрібниці, а є й серйозніші помилки...
Ілюстративне фото

Ми не завжди дбаємо про шкіру правильно: лягаємо спати з макіяжем, п’ємо мало води, забуваємо наносити крем. Але це дрібниці, а є й серйозніші помилки, які теж відбиваються на зовнішності. Дерматологи розповідають, як можна нашкодити шкірі і як цього уникнути.

1. Занадто активний догляд

Іноді жінки так захоплюються б’юті-рутиною, що псується захисний бар’єр шкіри і змінюється рівень pH. Крім того, деякі захоплюються експериментами із новими косметичними засобами. Виходить, що шкіра страждає через постійну зміну засобів і надто нав’язливий догляд. Якщо ти знайшла відповідний засіб, його варто наносити щонайменше шість тижнів поспіль для оцінки ефекту. І якщо він відповідає очікуванням – продовжувати.

2. Догляд за віком

Ще одна поширена проблема. Шкіра змінюється з віком, і те, що підходило в 20, навряд чи підійде в 30. У юності шкіра часто схильна до жирності та появи прищів, а через 10-15 років вона може бути зовсім іншою: найчастіше виглядає здоровішою, а недосконалості зникають. Потім вона поступово починає втрачати вологу, тому потрібно застосовувати зволожуючі засоби. І, звісно, крем від перших зморшок. Після сорока шкіра відбиває спосіб життя і рівень доглянутості. З’являються ознаки віку, судини підступають ближче до поверхні та стають видимими. У цей час добре користуватися антиоксидантами та приймати їх усередину у вигляді корисних продуктів. І за всіх часів корисно мазати обличчя сонцезахисним кремом.

3. Догляд – і все

Догляд за шкірою не може автоматично приховати всі проблеми. Багато залежить від способу життя. Крім хороших коштів, варто вкладатися в нормальне харчування та дотримуватись режиму дня. Варто попрацювати зі шкідливими звичками, знизити рівень стресу та проводити більше часу на свіжому повітрі.

4. Відсутність догляду

Якщо не дбати про шкіру взагалі, ні до чого хорошого це не спричинить. Мертві клітини потрібно видаляти, шкіру зволожувати і живити корисними речовинами. Найкраще обговорити програму догляду з косметологом.

5. Неправильні ін’єкції

Буває так, що людина хоче, наприклад, змінити форму губ і обличчя стає непропорційним. Важливо знайти хорошого фахівця, який розповість, що й куди треба вколоти чи втерти, щоб уповільнити старіння.

Читайте також: 6 причин старіння, які здавались вам невинними.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: