6 причин старіння, які здавались вам невинними

Давно відомо: щоб довше залишатися молодою, потрібно правильно харчуватися, займатися спортом, висипатися та доглядати шкіру...

Перевірте, чи є у вашому житті ці чинники.

Давно відомо: щоб довше залишатися молодою, потрібно правильно харчуватися, займатися спортом, висипатися та доглядати шкіру. Але ви знали, що прискорити старіння можуть, наприклад, соломинки для коктейлю? Ми об’єднали цей та ще п’ять несподіваних факторів, які шкодять вашій молодості та красі.

Песимізм

Звичка дивитись на речі в чорному світлі та викликаний нею стан хронічного стресу впливають на клітини мозку та наближають його старіння. А якщо пригнічений настрій не минає довше двох тижнів – швидше до лікаря! Це можуть бути симптомами депресії.

Сонце

Наголосимо, що для старіння клітин шкіри значення мають і сонячні ванни на пляжі, і просто прогулянка в ясний день. Косметологи рекомендують завжди користуватися кремом для обличчя із сонцезахисним фактором, який допоможе відстрочити появу зморшок, запобігти появі пігментних плям та зберегти шкіру еластичною.

«Соціальне» куріння

Виявляється, вікові зміни прискорює як активне куріння, а й пасивне. Якщо ви часто виходите з колегами на перекур «просто побалакати», це може не найкраще позначитися на якості шкіри. Вчені з’ясували, що тютюновий дим містить понад 3800 шкідливих хімічних компонентів, які здатні наблизити старіння.

Самотність

Спілкування та підтримка друзів дозволяє довше зберігати молодість. Наукові дослідження показують: самотність провокує зниження когнітивних функцій. А ось соціальні взаємодії не лише підтримують активність мозку, а й сприяють виробленню так званих гормонів радості.

Кава

З одного боку, кава стимулює роботу мозку, покращує пам’ять і допомагає боротися з апатією, що, безперечно, сприяє підтримці молодості. Але з іншого – зловживання напоєм, що бадьорить, знижує рівень гормону дегідроепіандростерону (DHEA), який допомагає протистояти віковим змінам.

Соломинки для коктейлю

Любите потягувати напої через трубочку? Краще відмовитися від цієї звички, якщо у ваші плани не входить постаріти раніше. Справа в тому, що рух м’язів при використанні соломинки прискорює утворення зморшок і носогубних складок.

Читайте також: 5 щоденних звичок, які шкодять нам сильніше, ніж куріння.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: