В Італії у Сарсіні виявлено римський капітолійський храм (фото)

У давнину Сарсіна була поселенням умбрів, народу, завойованого римлянами у III столітті до нашої ери. Розкопки виявили залишки великого чотирикутного храму...
Розкопки в Сарсині, залишки давньоримського храму
Розкопки в Сарсині / фото: МІС

Міністерство культури Італії повідомило, що археологи виявили римський храм в італійському місті Сарсіна, повідомляє Heritagedaily.

У давнину Сарсіна була поселенням умбрів, італійського народу, завойованого римлянами у III столітті до нашої ери.

Після анексії територій Умбрі Сарсіна стала великим центром пасовищного району, а також місцем народження Плавта, римського драматурга, комедії яких є одними з ранніх латинських літературних творів, що збереглися повністю.

Сьогодні у місті збереглися залишки кількох стародавніх будівель римського періоду, таких як громадські лазні, залишки інших храмів, міських оборонних споруд та укріплень, а також низка амфор, кераміки, колон та бронзових предметів, виявлених археологами. в останні роки.

Нещодавні розкопки виявили залишки великого чотирикутного храму, який попередньо датується першим століттям до нашої ери. Археологічні елементи, що збереглися, включають лінії горизонтальних рядів блоків пісковику, що піднімаються до подіуму, і підлогу з пісковика прилеглого форуму.

На думку дослідників, споруда, швидше за все, є капітолієм — храмом, присвяченим Капітолійській тріаді богів: Юпітеру, Юноні та Мінерві. В епоху Августа та Юлія-Клавдія храми Капітолію зазвичай будувалися у місцях, що мали велике значення для ранньої Римської імперії, таких як Рим, Помпеї, Антична Остія, Брешія та Коза.

Дженнаро Санджуліано, міністр культури, сказав: «Ця знахідка є важливим археологічним скарбом, який може дати цінну інформацію про історію та розвиток конкретної географічної галузі. Це важливий внесок у наше розуміння минулого та може мати важливе значення для історичних та археологічних досліджень».

Читайте також: У Телль-Ерані знайдені 5500-літні ворота.

Поділитися:
Категорії
ІсторіяФото
Стрічка новин

Читайте також: