У Перу археологи знайшли гробницю культури Ічма

Під час розкопок в Анконі, районі північної провінції Ліма, Перу, археологи знайшли гробницю культури Ічма. Культура виникла приблизно в 1100 р. н. е. ...
Автор зображення: Cálidda

Під час розкопок в Анконі, районі північної провінції Ліма, Перу, археологи знайшли гробницю культури Ічма, повідомляє Heritagedaily.

Ічма — корінне населення до інків, яке проживало на південь від Ліми в долині річок Лурін і Рімак. Культура виникла приблизно в 1100 р. н. е. і проіснувала приблизно до 1469 р. н. е., коли їх поглинула імперія інків.

Вважається, що ічма були народом, який розмовляв на аймара, і заселяв прибережні райони поблизу Ліми після розпаду імперії Варі. Приблизно в цей час було створено кілька невеликих королівств і конфедерацій, у яких домінували в регіоні культура Чанкай на північ від Ліми та культура Ічма на південь.

Археологів повідомили про гробницю після робіт компанії Cálidda щодо нового трубопроводу. Було виявлено 500-річне поховання пізнього періоду Ічма. Останки були покладені в яму та загорнуті в ковдри з натурального волокна, закріплені за допомогою мотузок, зв’язаних геометричними візерунками.

Поруч із похованням знаходяться різні похоронні підношення, включно з керамікою та контейнерами для мате – висушеного листя йерба мате (Ilex paraguariensis), яке багато культур Америки використовують для створення насиченого кофеїном трав’яного напою шляхом замочування листя в гарячій воді.

Лучіана Караведо, представник Cálidda, сказала: «Cálidda має команду археологів, які контролюють усі монтажні роботи Gas Natural, щоб гарантувати захист археологічної спадщини міста. Ми працюємо рука об руку з Міністерством культури, щоб врятувати та зберегти знахідки».

Читайте також: На дні Середземного моря знайшли дорогу, збудовану 7000 років тому.

Поділитися:
Категорії
Історія
Стрічка новин

Читайте також: