У Японії археологи виявили понад 100 000 стародавніх монет

Знахідку було зроблено під час будівельних робіт нової фабрики в районі Соджаматі, де було виявлено схованку з більш ніж 100 тисячами монет у 1060 пачках...
монети, Японія, археологічна знахідка
Фото: влада міста Маебаші

Знахідку було зроблено під час будівельних робіт нової фабрики в районі Соджаматі, де було виявлено схованку з більш ніж 100 тисячами монет у 1060 пачках, повідомляє Heritagedaily.

За словами дослідників, аналіз 334 монет у схованці показує «чудове розмаїття», що охоплює 44 різні типи валюти.

Монети мають походження, яке здебільшого тягнеться від династії Хань у Китаї до династії Сун, найбільш примітними з яких є монети Бан Лян. Монети Бан Лян були введені першим імператором Цінь Ши Хуаном як перша єдина валюта Китаю близько 210 р. до н. е. Найстаріша з монет Бан Лян датується 175 р. до н.

Остання монета в схованці датується 1265 роком нашої ери, в період династії Сун.

Згідно з заявою уряду міста Маебасі, монети, ймовірно, були заховані з метою безпеки під час Камакура Дзідай, періоду, який знаменує собою період правління сьогунату Камакура в 1192 році нашої ери.

Камакура Дзідай був неспокійним часом, коли відбулася серія конфліктів з Північною Фудзіварою та вторгнення монголів. Цей період також відомий появою самураїв та встановленням феодалізму в Японії.

Монети буде виставлено на «Виставці нещодавно розкопаних культурних артефактів 2023» у районі Отемачі міста Маебаші.

Читайте також: У Великій Британії виявили монету з ім’ям невідомого короля. На стародавньому артефакті було вибито ім’я “Есунертос”, яке раніше не траплялося в історичних хроніках. Фахівці визначили, що її викарбували між 50 та 30 роками до нашої ери, невдовзі після першого вторгнення Юлія Цезаря до Британії. 

Поділитися:
Категорії
ІсторіяФото
Стрічка новин

Читайте також: