В Україні хочуть ввести новий штраф за ввезення неякісних ТЗ

Автовласникам з метою запобігання порушенням та уникнення штрафів потрібно переконатися, що їх транспортні засоби відповідають необхідним технічним вимогам...
В Україні хочуть ввести новий штраф для автовласників / фото ілюстративне

У Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт №9210-1, яким передбачено обмеження ввезення неякісних транспортних засобів з Європи та введення великих штрафів за експлуатацію машин, технічні характеристики яких не відповідають встановленим в Україні нормам.

В пояснювальній записці народні обранці вказали, що керування ТЗ, який має серйозні технічні несправності, було несанкціоновано або технічно неякісно переобладнано, а також не відповідає технічним характеристикам виробника, може бути однією з причин дорожньо-транспортних пригод та їх тяжких наслідків.

Тому автовласникам з метою запобігання порушенням та уникнення штрафних санкцій потрібно переконатися, що їх транспортні засоби відповідають необхідним технічним вимогам і проходити техогляд вчасно. Якщо водій їздить на машині, яка містить компоненти нижчої якості або не відповідає встановленим технічним стандартам, то він отримає штраф у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, який станом на 2023 рік становить 680 грн.

Читайте також: Українці у Литві зможуть обміняти свої водійські права без додаткових іспитів.

Поділитися:
Категорії
Авто
Стрічка новин

Читайте також: