У 2025 році в США можуть з’явитися літаючі автомобілі

Аерокосмічна компанія з Маямі повідомила, що її літаючий автомобіль підніметься в небо через два роки. Але це може коштувати вам до 350 000 доларів...
Фото: dailymail.co.uk

Аерокосмічна компанія з Маямі повідомила, що її літаючий автомобіль підніметься в небо через два роки. Але це може коштувати вам до 350 000 доларів, повідомляє Daily Mail.

Дорон Мердінгер, генеральний директор Doroni Aerospace, розповів, що його фірма тестує двомісний автомобіль, який виглядає як дрон, і очікує продажі не пізніше 2025 року.

Мердінгер порівняв Doroni H1 з літаючим «родстером», призначеним для коротких подорожей, який піднімає людей на кілька сотень футів у повітря зі швидкістю до 240 миль на годину.

Doroni H1

Нещодавно компанія здійснила перший політ без прив’язки зі своїм прототипом. Ця успішна спроба означає, що повномасштабна літальна модель буде готова в найближчі кілька місяців.

H1 має бути сертифікований Федеральним управлінням цивільної авіації як легкий спортивний літак, тобто вам знадобляться лише водійські права та 20 годин навчання.

«Ми плануємо почати продавати та здавати в оренду 22 одиниці на третій рік і 722 одиниці на п’ятий рік. Сподіваємось, що Doroni H1 eVTOL принесе прибуток, починаючи з перших замовлень для служб реагування, правоохоронних органів, збройних сил, охоронних компаній та користувачів-рекреаторів», – йдеться в заяві компанії.

«З цього моменту ми плануємо позиціонувати себе так, щоб літаючі автомобілі могли придбати міжнародні оборонні підрядники, виробники автомобілів, такі як General Motors, або компанії, що займаються транспортними послугами, такі як Uber і Lyft.

Літаючий автомобіль має два набори крил з великими вентиляторами, вантажопідйомністю 500 фунтів і колеса, що, за словами компанії, робить його схожим на дрон.

Doroni H1 має три рухи осей – нахил, крен і поворот.

Очікується, що H1 буде пробігати 60 миль і його можна заряджати в гаражі.

Мердінгер сказав, що акумулятор заряджається від 20 до 80 відсотків приблизно за 20 хвилин.

Дороні раніше оцінював початкову роздрібну ціну в 195 000 доларів, але Мердінгер сказав, що ця цифра зросла через зростання вартості матеріалів.

Поки американська компанія розробляє особистий транспортний засіб для сільської місцевості, китайська фірма XPeng створює модель для перевезення туристів містами.

Китайська фірма XPeng будує модель для перевезення туристів містами

Компанія стверджує, що він може розвивати швидкість до 80 миль на годину всього за кілька секунд.

Повністю електричний XPeng X2 буде триматися на висоті приблизно 300 футів – приблизно на висоті Біг-Бена.

Очікується, що він коштуватиме стільки ж, скільки розкішний автомобіль, наприклад Bentley або Rolls Royce, і вийде на ринок до 2025 року. Брайан Гу, президент і віце-голова, сказав, що кінцева мета полягає в тому, щоб багаті люди використовували його як повсякденний вид транспорту.

Читайте також: Тепер це глемпінг! Porsche представляє концепцію розкішного кемпінгу.

Поділитися:
Категорії
АвтоФото
Стрічка новин

Читайте також: