Паливо на АЗС може подорожчати до 70 грн/л

Голова правління Кредитвестбанку Василь Невмержицький поділився своєю думкою про те, що буде з цінами на пальне в Україні. На його думку, вартість пального може зрости до 70 грн/л. Василь Невмержицький...

Голова правління Кредитвестбанку Василь Невмержицький поділився своєю думкою про те, що буде з цінами на пальне в Україні. На його думку, вартість пального може зрости до 70 грн/л.

Василь Невмержицький повідомляє, що ціни на пальне можуть піти нагору, якщо Національний банк України відпустить курс валют на міжбанку до 33-34 гривень за долар. Сьогодні офіційний курс долара до гривні становить 29,5 грн/дол.

Думку Василя Невмержицького підтримує і начальник казначейських операцій “Юнекс Банку” Ганна Золотко. Вона впевнена, якщо національний фінансовий регулятор перестане контролювати, то ціни на паливо неминуче сильно зростуть.

Як відомо, влада України скасувала держрегулювання цін на пальне для наповнення ринку та подолання дефіциту. Уряд встановив граничні ціни на бензин на рівні 52грн/л, дизеля – 58 грн/л.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниЕкономіка
Стрічка новин

Читайте також: