Країни ЄС схвалять 50 млрд євро для України, — глава МЗС

Країни Європейського союзу схвалять рішення щодо виділення 50 млрд євро для України. Це станеться навіть незважаючи на можливе вето з боку Угорщини....
Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, глава МЗС України
Фото: liga.net

Країни Європейського союзу схвалять рішення щодо виділення 50 млрд євро для України. Це станеться навіть незважаючи на можливе вето з боку Угорщини. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Глава МЗС України зазначив, що оформлення рішення про 50 млрд євро для України перенесли на початок наступного року не через вето Угорщини. Таким чином, 26 держав ЄС хотіли дати час Будапешту, щоб домовитися про приєднання до виділення коштів, оскільки “в ЄС не хочуть ситуації, коли постійно приймається рішення без однієї країни”.

“Рішення про те, що Україна отримає ці гроші, буде. Питання залишилося одне: чи зроблять це 27 країн разом – усі члени ЄС включно з Угорщиною, і Угорщині дали місяць на проведення додаткових переговорів, – чи ці гроші виділять 26 країн Європейського союзу без Угорщини”, — зазначив Кулеба.

Він додав, що питання у внутрішній єдності блоку. І зараз 26 країн докладають усіх зусиль, щоб його зберегти. Але якщо цього не вдасться, то “гроші все одно буде виділено”.

Читайте також: Ракети для HIMARS і не тільки: США нададуть нову військову допомогу Україні.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: