ЗСУ, сили оборони, всі захисники України готові до будь-яких сценаріїв

ЗСУ, сили оборони, всі захисники України готові до будь-яких сценаріїв протягом весняно-літньої кампанії, яка буде надзвичайно складною...
Генерал-майор Вадим Скібіцький / фото: espreso.tv

Про це сказав заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький на заході з нагоди роковин початку повномасштабної агресії рф проти України, організованому 24 лютого в резиденції Федерального президента ФРН у палаці Бельвю, в Берліні.

«На початок агресії понад 350 тисяч українських військовослужбовців мали досвід виконання бойових завдань на Донбасі, брали участь в АТО/ООС, це люди з бойовим досвідом. Тому вони зараз так швидко, за два-три тижні, опановують західну техніку», – сказав заступник начальника ГУР МО.

Скібіцький наголосив, що період весна-літо буде дуже складним. ЗСУ готується, посилює наші спроможності і має потужну підтримку наших партнерів.

Генерал-майор заявив, що оптимістично налаштований на співробітництво в рамках формату «Рамштайн». На сьогодні ми маємо чітку підтримку, чіткі плани, які узгоджують на цій потужній платформі щомісяця.

Україна зриває всі плани кремля, які постійно змінюються.

Читайте також: Генштаб ЗСУ опублікував відео, як рік тому 43 ОАБр їде зустрічати ворога «Піонами».

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: