Зеленський прийняв рішення звільнити всіх обласних воєнкомів

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що прийнято рішення звільнити керівників ТЦК та СП у всіх областях України....
Президент України, Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський / фото: president gov ua

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що прийнято рішення звільнити керівників ТЦК та СП у всіх областях України.

«Провів засідання РНБО. Спеціальне. Одне питання ключове: результати перевірки «військкоматів». Доповіді: ДБР, СБУ, МВС, Генеральний прокурор, НАЗК, НАБУ. Загалом уже 112 кримінальних проваджень щодо посадовців «військкоматів», 33 підозри.

Наші рішення. Звільняємо всіх обласних «воєнкомів». Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, – саме їм можна довірити цю систему комплектування», — написав Зеленський в Telegram. 

 Реалізувати це рішення повинен Головком Залужний. Перед призначенням нових керівників ТЦК буде перевірка СБУ.

«Питання ВЛК. За два тижні відбудеться засідання РНБО щодо цього питання. Зараз – перевірка, підготовка пропозицій. Рішення теж будуть», — повідомив президент.

Читайте також: Правоохоронці провели майже 100 обшуків у військкоматах 11 областей.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: