Зараз за Бахмут точаться запеклі бої

За інформацією Маляр, епіцентром залишається Схід. Там ворог продовжує наступальні дії на напрямках - Мар’їнський, Авдіївський, Лиманський, Бахмутський...
Фото: DW

Якщо дивитись на всю карту України, то ситуація неоднорідна і, власне, саме так ії треба сприймати, заявила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

На Сході триває наступ ворога. Окремі населені пункти Чернігівської, Сумської, Харківської областей ворог продовжує обстрілювати турбуючим вогнем. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник в обороні.

За інформацією Маляр, епіцентром залишається Схід. Там ворог продовжує наступальні дії на чотирьох напрямках одночасно – Мар’їнський, Авдіївський, Лиманський, Бахмутський.

«На більшості з них завдяки нашим оборонцям ворогу не вдається просуватись вперед. На цих напрямках наші воїни не лише обороняються, а й активно діють.

Найгарячішим місцем залишається Бахмут. Таким його робить ворог.

Там зараз точаться запеклі бої. Противник атакує. Знищує вщент будинки і споруди. На окремих ділянка подекуди просувається», – повідомила Ганна Маляр.

Наші мужні захисники Бахмута здійснюють як оборонні дії, так і активні штурмові. Ворог несе невиправдано високі втрати. Ситуація напружена, але контрольована.

Читайте також: Генштаб: тривають важкі бої за місто Бахмут.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: