Війна вступила в нову фазу – фазу ракетного терору – Арестович

Радник очільника Офісу президента Олексій Арестович в ефірі “Фейгін Live” прокоментував сьогоднішній удар по Кременчуку та заявив, що війна вступила в нову фазу – фазу ракетного терору. “Били з...

Радник очільника Офісу президента Олексій Арестович в ефірі “Фейгін Live” прокоментував сьогоднішній удар по Кременчуку та заявив, що війна вступила в нову фазу – фазу ракетного терору.

“Били з Курської області стратегічні бомбардувальники, за попередніми даними, ракетами Х-22. Це страшенно стара ракета, неточна. Били до центру міста густонаселеного. Ракетний терор. Якщо додати до цього ситуацію в Харкові, Києві, Миколаєві і так далі, Охтирка сьогодні, я вже не кажу про міста та місцини, наближені до лінії розмежування, то зрозуміло, що почалася фаза ракетного терору щодо мирного населення. Кругове можливе відхилення ракет типу Х-22 – 600 метрів, по жодним точним цілям у центрі міста бити неможливо. Не кажучи вже про те, що Женевська конвенція та міжнародне законодавство прямо забороняє завдання ударів, які супроводжуються можливими цивільними жертвами. Тобто порушуються усі правила війни, міжнародне право. І можна констатувати таку розтягнуту ракетну Бучу. Війна вступила у нову фазу – фазу ракетного терору”, – заявив він.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: