В Україні розглядають можливість вручати повістки онлайн

У Верховній Раді розглядають можливість вручення повісток військовозобов'язаним через месенджери, тобто відправляти повістки онлайн...
Ілюстративне фото / pixabay / LoboStudioHamburg

У Верховній Раді розглядають можливість вручення повісток військовозобов’язаним через месенджери. 

Про це розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки України Федір Веніславський під час телемарафону.

Він повідомив, що до початку війни база мобільних номерів чоловіків призовного віку була майже повністю сформована. Тому “технічні можливості дозволяють надіслати повістку онлайн”.

“На рівні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки ми наразі розглядаємо питання удосконалення законодавчих підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти чоловікам, які підлягають мобілізації, повідомлення про необхідність з’явитись у центр комплектування за допомогою месенджерів, тобто відправляти повістки онлайн. Наразі розглядаємо можливість усунення бюрократичних проблем, пов’язаних з цим питанням”, – заявив Веніславський.

Нардеп визнав, що дійсно є певні проблеми з мобілізацією, тому що “через війну є дуже багато внутрішньо переміщених осіб, серед яких багато чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, але оскільки вони перебувають не за місцем реєстрації, і не всі стали на військовий облік за місцем фактичного проживання, є проблеми з призовом”.

Читайте також: Мобілізаційний процес в Україні планується вдосконалити.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: