Укрзалізниця отримала 15 вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю

Укрзалізниця отримала заключні 15 зі 100 нових пасажирських вагонів. Ці 15 вагонів призначені для перевезення пасажирів з інвалідністю...
Фото: t.me/UkrzalInfo

Укрзалізниця отримала заключні 15 зі 100 нових пасажирських вагонів, які були замовлені ще у 2021 році за кошти державного бюджету. Ці 15 вагонів призначені для перевезення пасажирів з інвалідністю в кріслі колісному.

Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.

«Побудовані в Україні «Крюківським вагонобудівним заводом» пасажирські вагони ще до війни стали основою для Поїзда Єднання, курсували країною в якості евакуаційних від самого початку повномасштабної війни. Після початку вторгнення виробництво не зупинилось, а отримані у 2022 році вагони використовувались у тому числі для історичних перевезень дипломатичних делегацій країн-союзників», – йдеться у повідомленні Укрзалізниці.

Нові вагони для пасажирів з інвалідністю регулярно курсуватимуть у складах поїздів зі столиці на Кишинів, Хелм, Перемишль, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсон, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, а також в складі поїздів за маршрутами Одеса — Львів, Дніпро — Трускавець, Харків — Трускавець, Харків — Одеса, Харків — Івано-Франківськ, Харків — Хелм та Запоріжжя — Перемишль.

Читайте також: Укрзалізниця повертається до розвитку мережі регіональних експресів на заході України.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїнаФото
Стрічка новин

Читайте також: