Українські розвідники отримають 105 безпілотників Vector

Українські розвідники отримають 105 безпілотників Vector у межах контракту Міноборони України з німецькою  компанією-виробником БПЛА Quantum-Systems GmbH...
Німецький БпЛА Vector
Україна отримала партію дронів Vector / фото: ГУР

Це вже друга партія дронів Vector для української армії, профінансована урядом Федеративної Республіки Німеччина, повідомило ГУР МО України.

У серпні 2022 року Україна замовила та отримала 33 німецькі БПЛА цієї ж моделі, і вони засвідчили свою високу ефективність на полі бою.

«Для початку роботи з безпілотником Vector достатньо двох хвилин: «пташка» у зібраному вигляді має розмах крила 2,8 метра та запускається з руки.

 БПЛА Vector оснащений електрооптичним та інфрачервоним сенсорами, що дозволяє цілодобово виявляти ворожі цілі, а міцна конструкція безпілотника нівелює вплив погодних факторів. Швидкість — до 72 км/год. Тривалість одного польоту — 120 хвилин», – йдеться у повідомленні ГУР.

Завдяки захищеним каналам передачі даних Vector під час бойових місій здатен у режимі реального часу транслювати відео на наземні станції.

Безпілотник оснащений розширеними можливостями штучного інтелекту для аналізу даних: вбудовані алгоритми дозволяють автоматично ідентифікувати об’єкти й одразу передавати критично важливу розвідувальну інформацію на землю.

Читайте також: 8 нових ударних рот БпЛА готові до бою – Федоров.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: