Україна внесла виробника крабових паличок Vici до списку спонсорів війни, — НАЗК

НАЗК повідомило, що внесло литовську компанію Viciunu grupe, якій належить товарний знак Vici, до списку міжнародних спонсорів війни....
крабові палички, лимон
Ілюстративне фото

Національне агентство із запобігання корупції України (НАЗК) повідомило, що внесло литовську компанію Viciunu grupe, якій належить товарний знак Vici, до списку міжнародних спонсорів війни, оскільки вона продовжує діяльність на російському ринку, повідомила пресслужба НАЗК.

“Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну представники Viciunu grupe пообіцяли, що компанія піде з російського ринку, проте Vici продовжує працювати на своїх заводах у Росії, шукає нових працівників і сплачує значні податки до бюджету агресора. Це стало причиною того, що НАЗК внесло Viciunu grupe до списку міжнародних спонсорів війни”, — йдеться у повідомленні.

Сотні західних компаній пішли з російського ринку після вторгнення РФ в Україну в лютому минулого року.

Ще в березні 2022 року, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, голова литовської групи Шарунас Матійошайтіс заявив, що компанія піде з російського ринку протягом трьох-чотирьох місяців. Однак з’ясувалося, що Viciunai не припиняє свою роботу в Росії..

За даними НАЗК, група веде свою діяльність у Росії у звичайному режимі без будь-яких звільнень, успішно захищає російський товарний знак у суді та продовжує набирати персонал для своїх дочірніх компаній, підтримуючи ринок праці в Росії.

Читайте також: В Україну ввезено отруйний сир.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: