У найближчі 2-3 місяці будуть активні бойові дії, – Вадим Скібіцький

У найближчі 2-3 місяці будуть активні бойові дії. Як наступального, так і оборонного характеру. Наша стратегічна ціль – це звільнення всіх наших територій...
Вадим Скібіцький
Вадим Скібіцький / фото: Арміяінформ

Про це в інтерв’ю інтерв’ю РБК-Україна заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«У найближчі 2-3 місяці будуть активні бойові дії. Як наступального, так і оборонного характеру. Наша стратегічна мета і ціль – це звільнення всіх наших територій. Росіяни ж будуть намагатися все ж таки виконати ті завдання, щоб сказати, чи закінчили вони свою «спеціальну військову операцію», чи не закінчили», ― сказав представник ГУР МО України.

За його оцінкою, найближчим часом росіяни не зможуть вийти на адмінкордони Донеччини та Луганщини, що залишається однією з цілей ворога.

Вадим Скібіцький описав труднощі ворога: росія намагається поповнювати ліквідований на війні в Україні особовий склад, але масштаби прихованої мобілізації не такі, як були восени 2022 року. Водночас у терористичної москви є й серйозніші проблеми:

«Усі нові частини противник намагається дуже швидко озброїти. Це не виходить. […] Постає питання не тільки в людях – постає питання в сучасному озброєнні, а не тому, яке зберігається на складах РФ після розвалу радянського союзу. Воно потребує дуже багато вкладень для приведення до нормального стану», ― пояснив представник ГУР МО України.

Читайте також: 24 червня Повітряні Сили знищили 41 ракету та 2 ударні дрони.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: