У Дії з’явиться до 10 нових послуг та документів

У додатку Дія протягом місяця з'явиться близько десяти нових послуг та документів...
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

У додатку Дія протягом місяця з’явиться близько десяти нових послуг та документів. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram в понеділок, 11 липня.

“Зустрілися з командою на щотижневій зустрічі стосовно додатка Дія. Зараз у нас готові до запуску близько 10 нових послуг та документів у Дії. Протягом місяця вони з’являться у вашому додатку”, – написав він.

За інформацією Федорова, уже цього тижня в бета-тесті доступні електронне пенсійне посвідчення та посвідка на проживання; на черзі – тестування військових облігацій та перші послуги єНотаріату.

Також невдовзі у додатку Дія буде відновлено “шеринг” техпаспорту.

“Ви знову зможете за кілька кліків пошерити документ (поділитися документом – ред.) із близькою людиною, яка користується вашим авто”, – додав міністр.

Федоров нагадав, що послугу “шеринг техпаспорта” запустили у лютому на Diia Summit, проте через війну були змушені тимчасово призупинити.

Глава Мінцифри також анонсував черговий крок до міжнародної інтеграції Дії. Так, за його словами, скоро цифрові документи в додатку матимуть переклад англійською.

“Паралельно ми продовжуємо працювати над топ-проектами, які потребують великої кількості інтеграцій та ресурсів нашої команди. Але саме вони є революційними”, – зазначив Федоров.

Поділитися:
Категорії
Україна
Стрічка новин

Читайте також: