Ситуація на фронті: оперативна інформація Генштабу ЗСУ станом на вечір 27 липня

На Бахмутському напрямку бої носять доволі жорсткий характер. Ворог веде інтенсивний вогонь в районі Кліщіївки, Курдюмівки, Андріївки...
Фото: соцмережі

Протягом доби відбулось 30 бойових зіткнень, повідомляє Генштаб ЗСУ.

На Мелітопольському та Бердянському напрямках Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції , закріплюються на досягнутих рубежах.

На Куп’янському напрямку противник завдав авіаційного удару в районі Ізюмського Харківської області, атакує, намагається вибити нас з пануючих висот.

На Лиманському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії в районі Надії Луганської області та завдав авіаційного удару біл Білогорівки Луганської області. Відбито декілька атак ворога в районі Серебрянського лісу.

На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили атаки противника в районі південніше Кліщіївки. Бої тривають в районі Кліщіївки, Курдюмівки, Андріївки. Бої носять доволі жорсткий характер. Ворог веде інтенсивний вогонь.

На Авдіївському напрямку, під щільним вогнем авіації та артилерії противника, наші захисники успішно відбили атаки російських військ в районі Авдіївки.

На Мар’їнському напрямку, сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районі міста Мар’їнка.

На Шахтарському напрямку противник завдав авіаційного удару в районі Старомайорського Донецької області.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ. Артилерійських обстрілів зазнали понад 15 населених пунктів.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

Читайте також: Ситуація на фронті: тяжкі бої йдуть на п’яти напрямках.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: