СБУ проводить масштабні рейди для перевірки радіаційної безпеки (фото, відео)

Контррозвідка Служби безпеки разом із іншими представниками Сил оборони здійснює масштабні рейдові перевірки стану радіаційної безпеки по всій території України...
СБУ, співробітник СБУ, перевірка, автомобіль
СБУ здійснює масштабні рейдові перевірки стану радіаційної безпеки по всій Україні / фото: СБУ

Контррозвідка Служби безпеки разом із іншими представниками Сил оборони здійснює масштабні рейдові перевірки стану радіаційної безпеки по всій території України. Такі заходи обумовлені постійними погрозами та провокаціями з боку РФ щодо використання «брудної» бомби, повідомила пресслужба СБУ.

У результаті комплексних відпрацювань небезпечних радіоактивних матеріалів не виявлено.

Лише за тиждень правоохоронці обстежили сотні місць масового перебування людей та об’єктів критичної інфраструктури, а також тисячі транспортних засобів, які ворожі диверсанти могли потенційно використовувати для перевезення радіоактивних матеріалів.

Особливу увагу СБУ зосередила на моніторингу блокпостів у прифронтових і деокупованих районах, пунктів пропуску через кордон тощо.

Під час таких рейдів силовики відпрацьовують спільні алгоритми дій і механізми оперативного реагування на ядерні загрози з боку Росії.

Рейди Служба безпеки проводила спільно з підрозділами з радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Читайте також: ЗАЕС залишається потенційно небезпечним об’єктом, — Галущенко.

Поділитися:
Категорії
ВідеоТОПУкраїнаФото
Стрічка новин

Читайте також: