Пленум Верховного суду висловив недовіру Всеволоду Князєву

У вівторок, 16 травня, пленум Верховного суду висловив недовіру Всеволоду Князєву і припинив його повноваження. За недовіру проголосувало 140 суддів...
Пленум Верховного Суду 16 травня 2023 року
Пленум Верховного Суду / фото: sud.ua

Пленум був скликаний після того, як пізно ввечері 15 травня від САП та НАБУ стало відомо про викриття на отримані неправомірної вигоди у розмірі майже $3 млн. керівництва Верховного Суду.

Сьогодні, 16 травня, пленум Верховного суду висловив недовіру Всеволоду Князєву і припинив його повноваження. За недовіру проголосувало 140 суддів, за припинення повноважень – 137. 

Про це повідомляє “Укрінформ”. 

Всеволоду Князєву недовіру висловили 140 суддів, 2 – були проти. Після цього пленум Верховного суду проголосував за припинення повноважень голови ВС, за висловились 137 суддів. 

Навіть після цього Князєв буде суддею Верховного суду, оскільки звільнити його з судової системи може лише Вища рада правосуддя. також тільки цей орган може дозволити арешт Князєва, якого НАБУ і САП підозрюють в отриманні хабаря в розмірі 2,7 млн доларів. 

Повноваження керівника ВС виконуватиме Дмитро Луспеник, оскільки він є найдосвідченішим суддею. 

Нагадаємо, НАБУ викрило факт одержання хабаря Головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим. У САП підтвердили затримання Князєва.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: