Начальник ГУР Кирило Буданов розповів про ураження систем ППО збройних сил противника

Начальник ГУР генерал-лейтенант Кирило Буданов здійснив візит до США у складі української делегації на чолі з Президентом України....
Кирило Буданов
Начальник ГУР Кирило Буданов / фото: УНІАН

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР) генерал-лейтенант Кирило Буданов здійснив візит до США у складі української делегації на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським. Перебуваючи у Вашингтоні, Кирило Буданов дав ексклюзивне велике інтерв’ю Говарду Альману для TheWarZone.

Начальник ГУР МО України розповів про перебіг контрнаступу та пояснив мету ударів по  важливих російських військових об’єктах, зокрема системну кампанію проти ППО держави-агресора на території тимчасово окупованого Криму.

“Наша контрнаступальна операція розпочалася на початку літа і продовжується досі. Це не припинилося… питання про темпи та хід контрнаступної операції слід адресувати Генеральному штабу. Але говорячи про Крим, ви не могли не помітити, що з середини серпня по Криму відбувається певна активізація, і це може опосередковано підказати вам відповідь на ваше запитання.

Отже, по-перше, сам факт полягає в тому, що ми вражаємо військову інфраструктуру та військові об’єкти в окупованому Криму та інфраструктуру окупанта. Якщо заглиблюватися в удари по системі ППО, тут складніше. Насамперед системи ППО самі по собі є дуже дорогим обладнанням, і на виробництво цих систем йде багато часу, тому що все це обладнання нині використовується для боротьби з Україною, а також для захисту Москви. ППО звідусіль прибрали.

Тому, природно, коли ми вступаємо в бій з черговим та черговим дивізіоном ППО російських військових, їм потрібно думати про те, звідки вони можуть підтягнути ці системи і де вони терпітимуть меншу оборону в інших місцях.

Другий момент у задіянні оборони полягає в тому, що ми проробляємо дірки у загальній системі протиповітряної оборони. Ці дірки використовуються для інших цілей. Крім того, ми виснажуємо їхні запаси ракет ППО, оскільки вони не безмежні. А з політичної точки зору ми також демонструємо очевидну неспроможність російських систем ППО, що відповідно робить їх менш прибутковими на світових ринках озброєнь”, — розповів Буданов.

Читайте також: СБУ блокувала два канали підпільного продажу зброї.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: