Молдавський блогер Некоглай передав військовим ЗСУ 5 дронів та автомобіль

Відомий у Молдові та інших країнах тиктокер Некоглай передав у дар представникам ЗСУ безпілотники та машину, а українські військові йому - сухпайки ...
Скріншот з відео

Відомий у Молдові та інших країнах тиктокер Некоглай (Микола Лебедєв) передав у дар представникам ЗСУ безпілотники та машину, а українські військові подарували йому кілька пакетів з армійським сухпайком, повідомляє Рoint.

У Києві блогер зустрівся з представниками 63-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ, яким вручив 5 дронів різного розміру та автомобіль. Відео зустрічі було розміщено у соцмережах.

“Автомобіль зараз перебуває не в кращому стані, я його відремонтую найближчого тижня”, – пообіцяв він.

Як заявив Некоглай, він сподівається, що подаровані ним безпілотники “дуже допоможуть у боротьбі”. На одній із коробок він зробив дарчий напис українському бійцю і віддав подарунок особисто в руки.

“Дрони – це така річ, яка допомагає не ризикувати життям”, – пояснив блогер, подякувавши представникам ЗСУ за те, що вони захищають Україну.

ДОВІДКА: Микола Лебедєв, відомий під ніком Некоглай, народився в Молдові і до листопада 2022 року жив у Москві, звідки і вів свою діяльність у соцмережах. Після публікації ролика з пародією на російського військового, тиктокера вислали з Росії на підставі порушення правил перебування в країні.

Повернувшись до Молдови, він розповів у мережі, що зазнав знущання від московських поліцейських, які його, крім усього іншого, обстригли. Некоглай пообіцяв “боротися із російським режимом”. Блогер публікує у соцмережах стрими, кліпи та гумористичні ролики. У TikTok на нього підписано понад 10 млн користувачів, у YouTube – понад 700 тис., у Telegram – понад 500 тис.

Читайте також: ЗСУ отримає від Німеччини мостоукладач «Бобер».

Поділитися:
Категорії
ВідеоУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: