Мобілізаційний процес в Україні планується вдосконалити

У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки працюють над удосконаленням процедури проведення мобілізаційних заходів в Україні...
Фото: Слово і діло

У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки працюють над удосконаленням процедури проведення мобілізаційних заходів в Україні.

Про це розповів представник президента в парламенті Федір Веніславський в коментарі інформаційному агентству Укрінформ.

Веніславський зазначив, що профільний Комітет Ради з питань національної безпеки та оборони нещодавно провів засідання за участю всіх керівників вищого рівня, які відповідають за заходи в рамках мобілізації.

«З’ясували, чому виникають такі неправильні ситуації, наприклад, коли військовослужбовець був відразу направлений в зону бойових дій після призову на службу. Ці питання ми взяли на контроль. Такого точно більше не буде. Винні будуть притягнуті до відповідальності» – пообіцяв він.

Крім того, додав Веніславський, зараз комітет опрацьовує питання удосконалення самої процедури мобілізації; серед іншого планується врегулювати питання видачі повісток внутрішньо переміщеним особам, які проживають не за місцем постійної реєстрації.

Читайте також: Мобілізація: Кабмін встановив нову квоту на бронювання працівників підприємств.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: