Міноборони планує зменшити граничний вік перебування громадян на військовому обліку

В Україні можуть знизити граничний призовний вік із 27 до 25 років. У Міноборони повідомили, що вже напрацювали пропозиції змін до законодавства...
В Україні можуть знизити граничний призовний вік із 27 до 25 років
Фото: mil.gov.ua

В Україні можуть знизити граничний призовний вік із 27 до 25 років. У Міноборони повідомили, що вже напрацювали пропозиції змін до законодавства.

«У Міністерстві оборони, реагуючи на звернення Збройних Сил України, спільно напрацювали пропозиції змін до законодавства щодо зменшення граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25 років.
Дані зміни продиктовані тим, що під час дії правового режиму воєнного стану відсутня потреба в перебуванні громадян на військовому обліку призовників до 27 років.
По-перше, необхідність їхнього щорічного прибуття до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, у тому числі для проходження медичних оглядів, призводить до додаткових фінансових витрат, навантаження на медичних працівників та збільшення черг для проходження ВЛК. Тоді як призов на строкову військову службу під час воєнного стану не здійснюється.
По-друге, тривале перебування на військовому обліку призовників під час дії воєнного стану призводить до того, що значна кількість придатних до військової служби громадян, які не мають статусу військовозобов’язаних, не може бути залучена до військової служби за призовом під час мобілізації.
Ураховуючи значну увагу суспільства до питань, пов’язаних із військовим обліком громадян та мобілізацією, варто зазначити, що всі ініціативи Сил оборони України, спрямовані на зміцнення обороноздатності держави, є обґрунтованими, погодженими з іншими урядовими і безпековими структурами та мають на меті виключно оптимізацію процесів задля наближення нашої Перемоги!», – йдеться у повідомленні відомства.

Читайте також: Близько 24 тисяч українців внесено до Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: