Медичні сили вживають заходи для пришвидшення роботи ВЛК

Навантаження на військових лікарів надзвичайно велике, а є певні норми, скільки за день військовослужбовців може пройти ВЛК...
Командувач Медичних сил Збройних Сил України генерал-майор Тетяна Остащенко

Про це на брифінгу в Military Media Center сказала командувач Медичних сил Збройних Сил України генерал-майор Тетяна Остащенко, повідомляє заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

Навантаження на військових лікарів надзвичайно велике, а є певні норми, скільки за день військовослужбовців може пройти ВЛК, впроваджується рішення з розгортання мережі ВЛК також і на базі цивільних лікувальних закладів.

Тетяна Остащенко сказала, що комунікація з Міністерством охорони здоров’я з цього приводу була ефективною.

 «Такі ВЛК почали роботу з початку цього місяця, наприкінці місяця побачимо результати, наскільки це допоможе покращити становище військовослужбовців, які проходять комісію», – сказала Тетяна Остащенко.

Наразі розробляється механізм введення з 1 травня пакета, який передбачив би оплату роботи лікарів з цивільних медичних закладів у ТЦК.

Також Остащенко повідомила, що для спрощення проходження ВЛК зараз ведеться робота з Міністерством охорони здоров’я, аби ЗСУ могли отримувати медичні документи через електронну систему МОЗ.

Читайте також: Зеленський привітав молодих офіцерів поліції та рятувальників ДСНС із завершенням навчання.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: