Ганна Маляр розповіла про ситуацію на фронті

Сьогодні ми продовжували рух вперед на південному фланзі довкола Бахмута. Є певні просування. Північний фланг - тривають  бої без зміни положень....
Ганна Маляр, заступниця міністра оборони України
Ганна Маляр / фото: ungvar

29 липня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр розповіла про ситуацію на Сході та Півдні України.

СХІД

«Сьогодні ми продовжували рух вперед на південному фланзі довкола Бахмута. Є певні просування. Північний фланг – тривають  бої без зміни положень», – повідомила Маляр.

На Бахмутський напрямок ворог зараз стягує додаткові сили і засоби. У самому місті Бахмут тривають обстріли з обох сторін. Ворог інтенсивно обстрілює в тому числі з великокаліберних кулеметів, ПТУРів, розгорнув систему спостереження.

На Куп‘янському та Лиманському напрямках ворог поводиться активно. Сьогодні було декілька спроб наступати, але зазнав невдач та поніс втрати.

На Авдіівському напрямку тривають бої. Ворог безуспішно намагається наступати. Але наші оборонці не залишають йому жодного шансу.

На Мар‘їнському напрямку ворог сьогодні збільшив штурмові дії із застосуванням  техніки – танки, БМП. Але безуспішно. Наші оборонці відбили всі штурми та відчутно знищили ворожий наступальний потенціал.

ПІВДЕНЬ

На  Бердянському і Мелітопольському напрямку ЗСУ поступово, але впевнено просуваються.

По всіх напрямках наступу тривають бої. Наші оборонці роблять свою роботу довкола декількох населених пунктів.

Читайте також: Ракетний удар «Іскандерами» по Дніпру — кількість постраждалих зросла.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: