Через аварію на Угорській залізниці поїзд Відень-Київ запізнюється на 6 годин

У зв'язку з транспортною подією на Угорській залізниці, безпересадкові вагони Відень-Київ відправленням із Відня 07.05.2023 запізнюються на 6 годин...
залізнична аварія в Угорщині
Залізнична аварія в Угорщині / фото: Укрзалізниця

У зв’язку з транспортною подією на Угорській залізниці, безпересадкові вагони Відень-Київ відправленням із Відня 07.05.2023 запізнюються на 6 годин.

Про це повідомила Укрзалізниця.

«По прибуттю на ст. Чоп вагони будуть включені до складу поїзда №60 Чоп-Київ і прибудуть до столиці 09.05.2023 о 07:48 (замість 08.05.2023 о 19:30).

У неділю вранці 9 вагонів угорського 35-вагонного вантажного поїзда із залізною рудою зійшли з рейок між станціями Újfehértó і Hajdúhadház. Наразі угорські колеги тільки розпочали підйом вагонів, відтак відновлення залізничної колії та контактної мережі триватиме щонайменше день», – йдеться у повідомленні.

Наразі рух потягів між Hajdúhadház та Újfehértó призупинено, угорська залізниця пропонує пересадки на підмінний автобус, а угорські та австрійські поїзди інтерсіті між Будапештом і Захонню курсуватимуть між Будапештом і Ньїредьгазою через Мішкольц із довшим часом у дорозі.

Затримка торкнеться і зворотних поїздів до Відня, просимо враховувати це при планування пересадок і вильотів з будапештського аеропорта.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: