Землетрус у Туреччині та Сирії: понад 7300 загиблих

Кількість загиблих продовжує зростати після того, як руйнівний землетрус спричинив масові руйнування в Туреччині та Сирії. Рятувальники працюють цілодобово...
У Туреччині та Сирії рятувальники працюють цілодобово / фото: Анадолу

Кількість загиблих продовжує зростати після того, як руйнівний землетрус спричинив масові руйнування в Туреччині та Сирії. Рятувальники працюють цілодобово, щоб звільнити сотні людей, які, як вважають, опинилися під завалами, повідомляє Sky News.

Число жертв двох руйнівних землетрусів з епіцентром у турецькій провінції Кахраманмараш досягло 5 434 людей, 31 777 жителів Туреччини отримали поранення.

Згідно з турецьким Управлінням з ліквідації наслідків НС (AFAD), внаслідок стихійного лиха зруйновано 5 775 будівель.

Турецька влада заявила, що 12 000 пошуково-рятувальників і 9 000 військовослужбовців зараз працюють у постраждалих районах.

Незабаром після землетрусу президент Ердоган звернувся до міжнародного співтовариства з проханням про допомогу та заявив, що 70 країн пообіцяли свою підтримку.

До Туреччини прибувають рятувальники з різних країн

Міжнародна солідарність відчутна на місцях, оскільки більше команд прибувають протягом 48-годинного вікна, яке є найважливішим для компенсації масових втрат людей.

Пошуково-рятувальні групи все ще наполегливо працюють у Туреччині та Сирії, щоб знайти сотні людей, які, як вважають, все ще перебувають у пастці під завалами.

Сьогодні новонароджена дитина, яка, як вважають, народилася під сирійськими руїнами, була знайдена живою. В інших місцях чути крики людей з-під завалів.

Було підтверджено, що в результаті стихійного лиха загинули тисячі людей, але очікується, що кількість загиблих досягне десятків тисяч.

Читайте також: У Туреччині рятувальники витягли однорічну дівчинку живою з-під завалів.

Поділитися:
Категорії
СвітФото
Стрічка новин

Читайте також: