Землетрус у Туреччині та Сирії: кількість загиблих перевищила 5000

Тисячі людей загинули та ще більше отримали поранення в результаті землетрусу і кількох афтершоків, які спричинили масові руйнування в Туреччині та Сирії...

Тисячі людей загинули та ще більше отримали поранення в результаті землетрусу магнітудою 7,8 і кількох афтершоків, які спричинили масові руйнування в Туреччині та Сирії.

За оцінками високопоставленого представника ВООЗ, від землетрусу постраждали 23 мільйони людей, у тому числі 1,4 мільйона дітей, повідомляє Sky News.

Гуманітарні потреби Сирії особливо великі порівняно з Туреччиною, яка має більший потенціал для реагування на кризу, сказала старший спеціаліст ВООЗ з надзвичайних ситуацій Адельхайд Маршанг.

ВООЗ повідомила, що відправляє поставки, включаючи травматичні та невідкладні хірургічні набори, оскільки райони навколо сирійського кордону борються з наслідками землетрусів, громадянської війни та спалаху холери.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, найближчими днями кількість жертв землетрусу в Сирії та Туреччині може досягти 20 тисяч.

Кількість загиблих становить 5021, але очікується, що вона різко зросте, оскільки рятувальники намагаються знайти тих, хто вижив.

Афтершоки та сильна холодна погода заважають їхнім зусиллям, сьогодні вранці на сході Туреччини відчули підземний поштовх магнітудою 5,4.

За даними Управління з питань стихійних лих і надзвичайних ситуацій Туреччини, у країні постраждали понад 20 тисяч людей.

У Сирії будівлі, які зазнали обстрілів і авіаударів протягом десятиліття громадянської війни, були зруйновані землетрусами, що призвело до збільшення кількості загиблих.

Читайте також: Землетрус у Туреччині та Сирії: майже 3000 загиблих.

Поділитися:
Категорії
СвітТОП
Стрічка новин

Читайте також: