Землетрус магнітудою 7,8 стався у Сирії, щонайменше 62 людини загинули

Ми боїмося, що кількість загиблих сягає сотень", - сказав д-р Каддур, маючи на увазі північний захід, який контролюють повстанці. ...
Землетрус у Сирії

Епіцентр землетрусу був у місті Пазарджик у провінції Кахраманмараш, приблизно в 20 милях від Газіантепа, на глибині 6 миль. Згідно з повідомленнями, було п’ять потужних афтершоків, пише Sky News.

На сирійському боці кордону землетрус розтрощив контрольовані опозицією регіони, де проживає кілька мільйонів переміщених сирійців із занедбаною системою охорони здоров’я після років війни.

Щонайменше 11 людей загинули в одному місті, Атмед, і ще багато людей були поховані під уламками, повідомив по телефону Associated Press лікар у місті Мухіб Каддур.

“Ми боїмося, що кількість загиблих сягає сотень”, – сказав д-р Каддур, маючи на увазі північний захід, який контролюють повстанці. «Ми перебуваємо під надзвичайним тиском».

Державні ЗМІ Сирії повідомили, що деякі будівлі обрушилися в північному місті Алеппо та центральному місті Хама.

На північному заході країни опозиційна Сирійська цивільна оборона охарактеризувала ситуацію в регіоні, контрольованому повстанцями, як “катастрофічну”, додавши, що цілі будівлі зруйновані, а люди опинилися під завалами. Цивільна оборона закликала людей покинути будівлі та зібратися на відкритих територіях.

У Бейруті та Дамаску повідомлялося про тремтіння будівель і людей, які зібралися на вулицях у страху.

Поки що не надходило повідомлень про жертви чи серйозні руйнування Єгипту, Лівану чи Кіпру, де також відчувався землетрус.

Повідомляється про щонайменше 78 загиблих у Туреччині.

Читайте також: Потужний землетрус на південному сході Туреччини: загинуло 78, постраждали 440 людей.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: