В індійському храмі щонайменше 35 людей загинули, впавши у колодязь

35 людей загинули, один зник безвісти, а 14 людей вдалося врятувати. Двоє людей благополучно повернулися додому після лікування. Триває пошукова операція ...
В індійському храмі загинули люди / фото: news.sky

Інцидент стався в храмі Балешвар Махадев в Індаурі, штат Мадх’я-Прадеш, повідомляє Sky News.

Віряни зібралися в храмі в Рам Навамі на святкування народження бога Рами. Цей день – один із найсприятливіших днів в індуїстському календарі.

Доктор Ілаяраджа, окружний колектор Індару, сказав, що “загалом 35 людей загинули, один зник безвісти, а 14 людей вдалося врятувати. Двоє людей благополучно повернулися додому після лікування. Триває пошукова операція з розшуку осіб, яких вважають зниклими безвісти”.

На бетонній плиті, що покривала колодязь, де збиралися віруючі, проводився ритуал розпалювання вогню (Хавань). Платформа не витримала ваги багатьох людей на ній і обвалилася.

Армія приєдналася до рятувальної операції ввечері в четвер.

«Сімдесят армійських солдатів розпочали рятувальну операцію та знайшли щонайменше 16 тіл, похованих під уламками даху колодязя».

Містер Джейн сказав: «Ми зіткнулися з труднощами під час рятувальної операції, тому що вода постійно тече зі сходового колодязя».

У твіттері прем’єр-міністр Нарендра Моді сказав: «Надзвичайно засмучений аварією в Індаурі. Я молюся за всіх постраждалих та їхні сім’ї».

Глава храму священик Лаксмінараян Шарма повідомив, що дах був побудований без будь-якого бетону і підтримувався шляхом укладання кам’яних плит і бетону за допомогою залізних прутів.

Багато людей, у тому числі жінок і дітей, потрапили в сітку із залізних прутів і бетонних уламків.

Родини загиблих вимагають вжити заходів проти храмового тресту.

Читайте також: У Туреччині виявили живого кота, який провів під завалами майже 50 днів.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: