В Японії через снігопади зупинився наземний та повітряний транспорт

Щонайменше 397 внутрішніх авіарейсів скасовано в Японії в середу через сильні снігопади, які накрили низку префектур країни на узбережжі Японського моря ...
Японію накрили снігопади

Щонайменше 397 внутрішніх авіарейсів скасовано в Японії в середу через сильні снігопади, які накрили низку префектур країни на узбережжі Японського моря та на північному сході основного острова Хонсю.

Про це свідчать дані найбільших японських авіакомпаній Japan Airlines та All Nippon Airways, а також кількох лоукостерів.

Залізнична компанія JR призупинила до кінця дня рух швидкісних експресів “сінкансен” на окремих ділянках на півночі та північному сході Хонсю. На ряді інших ліній поїзди йдуть із запізненнями та збільшеними інтервалами. Тяжка ситуація склалася і на автомобільних дорогах.

Як повідомляє телеканал NHK, більш ніж на 10 автомагістралях по всій країні низка дільниць закрили для руху машин. Найбільше перекриттів зафіксували у західному регіоні Кансай у районі великих міст Осака та Кіото. Затори розтягнулися на десятки кілометрів.

За прогнозами синоптиків у північних та північно-східних регіонах Японії протягом доби випаде від 60 до 80 см снігу.

Крім того, температура повітря опуститься до рекордно низьких показників, які відзначаються не частіше ніж раз на 10 років.

Читайте також: -53: У Китаї побито рекорд найнижчої температури.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: