Ухилянт з України переплив Дністер і потрапив до Молдови

36-річний громадянин України поставив своє життя під загрозу, спробувавши незаконно потрапити до Республіки Молдова, перепливши Дністер...
Фото: Gagauzinfo.MD

Як повідомили у Прикордонній поліції Молдови, 36-річний громадянин України “поставив своє життя під загрозу, спробувавши незаконно потрапити до Республіки Молдова, перепливши Дністер”.

“Легко одягнений чоловік був виявлений прикордонними поліцейськими в Атаках за результатами обміну інформацією з українськими прикордонниками. Потрібна була допомога медпрацівників, оскільки молодик відчув себе погано після того, як переплив холодні води Дністра”, – сказали в Прикордонній службі Молдови, передає gagauzinfo.md

За словами порушника кордону, він прямував із Києва до Ізраїлю, де в одного з його родичів проблеми зі здоров’ям. Зважився він, незважаючи на холод, переплисти Дністер, бо не мав підстав законно покинути територію України.

На місце викликали швидку допомогу. Молдовські прикордонники зібрали українцю сухі та теплі речі, щоб той зміг переодягнутися, і відвели його до теплого приміщення. Далі його долю будуть вирішувати правоохоронці.

Читайте також: Троє українців намагалися нелегально перетнути кордон Молдови.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: