У США сталася масштабна ДТП за участі близько 60 автомобілів

Повідомляється, що є загиблі та десятки поранених людей внаслідок великої автомобільної аварії, яка була спричинена пиловою бурею на півдні Іллінойсу...
У США сталася масштабна ДТП за участі близько 60 автомобілів В ДТП постраждали близько 40-60 автомобілів і кілька вантажівок. Точну кількість загиблих поліція поки не називає. Причиною була пилова буря на півдні Іллінойсу
Фото: Nathan Cornier

В ДТП постраждали близько 40-60 автомобілів і кілька вантажівок. Точну кількість загиблих поліція поки не називає, повідомляє Sky News.

Повідомляється, що є загиблі та десятки поранених людей внаслідок великої автомобільної аварії, яка була  спричинена пиловою бурею на півдні Іллінойсу.

Поліція штату повідомила, що нагромадження кількох автомобілів сталося на дорозі I-55 на південь від Спрінгфілда в центральному Іллінойсі.

Майор Раян Старрік не назвав точної кількості загиблих, але сказав, що понад 30 людей отримали поранення та були доставлені до лікарні.

За словами майора Старріка, в аварії брали участь 40-60 автомобілів і кілька вантажівок з причепами. Вона сталася відразу після 11:00 за київським часом (4:00 за Гринвічем).

«Причиною аварій є сильний вітер, який зносить пил з сільськогосподарських полів через шосе, що призводить до нульової видимості», — сказав він під час прес-конференції.

Поліція попередила, що автодорогу I-55 буде закрито в обох напрямках до пізнього ранку або раннього дня вівторка.

Поліцейські закликали людей, які подорожують у цьому районі, «шукати альтернативні маршрути».

Читайте також: У США через рекордний снігопад обвалюються дахи будинків.

Поділитися:
Категорії
СвітФото
Стрічка новин

Читайте також: