У Румунії стався землетрус магнітудою 4,9 бали

У Румунії о 20:46 за місцевим часом у повіті Арад стався помірний землетрус магнітудою 4,9 бали. Вогнище залягало на глибині 2 км....
Фото: digi24

Згідно з інформацією, опублікованою Національним науково-дослідним інститутом фізики Землі (INCDFP), у понеділок, 22 травня, о 20:46 за місцевим часом у повіті Арад стався помірний землетрус магнітудою 4,9 бали.

О 21.55 INFP переглянув магнітуду землетрусу до 4,9 з 4,6, як повідомлялося спочатку, повідомляє digi24.

За даними Європейсько-середземноморського сейсмологічного центру, епіцентр розташовувався на відстані 14 км на південний схід від міста Арад з населенням 169 тис. осіб.

Вогнище залягало на глибині 2 км.

Землетрус був зафіксований поблизу таких міст: 24 км на південний схід від Арада, 45 км на північний схід від Тімішоари, 77 км на південний схід від Бекешчаби та 89 км на північ від Решиці. «Поки що у нас немає дзвінків щодо можливих збитків. Розвідка проводиться в муніципалітеті Арад», – йдеться в дописі ISU Арад у Facebook.

Місцеві мешканці розповіли, як відчувався землетрус у їхньому регіоні. «Хата скрипіла. Добре, що вона дерев’яна і сейсмостійка. Натомість у у деяких кварталах спалахнула паніка. Будемо сподіватися, що пошкоджень немає. Але я, чесно кажучи, думала, що впала бомба», – каже Марта з Араду. «Землетрус відчувався досить сильно в Клужі», — написав Овідіу. «Землетрус відчувався в Турді, повіт Клуж», – також написав Хорія.

Найсильніший тектонічний рух у цьому році з магнітудою 5,7 стався 14 лютого в окрузі Горж на глибині 6,3 кілометра.

Читайте також: У Туреччині стався землетрус.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: