У Румунії лікарі встановлювали пацієнтам кардіостимулятори, які були взяті у трупів

Декілька лікарів з повітової лікарні Ясс підозрюються у проведенні незаконних хірургічних втручань. У трьох повітах Румунії пройшли обшуки у гучній справі...
Ілюстративне фото point

У трьох повітах Румунії пройшли обшуки у гучній справі. Декілька лікарів перебувають під слідством за вилучення медичних пристроїв з трупів та встановлення їх іншим пацієнтам.

Дії лікарів поставили під загрозу життя тих, кому встановили апарати, а йдеться не менше ніж про 170 пацієнтів, пише stirileprotv.ro

Декілька лікарів з повітової лікарні Ясс підозрюються у проведенні незаконних хірургічних втручань. У слідчих є інформація, пов’язана з десятками операцій, під час яких дефібрилятори та кардіостимулятори видалялися у померлих пацієнтів, а потім встановлювалися іншим пацієнтам.

Всі пристрої були одноразовими і не повинні використовуватися повторно.

Більше того, за словами джерел, є страшна підозра, що деяким пацієнтам не давали належних ліків саме для того, щоб їм їм знадобилися ці пристрої.

На сьогоднішній день виявлено 170 пацієнтів, які постраждали внаслідок дій лікарів.

Слідчі розслідують дачу та отримання хабарів, фальсифікації, вчинені медичними працівниками або особами з їх оточення, а також проведення низки оперативних втручань з порушенням показань до застосування апаратів. Таким чином, вони торкалися або наражали на небезпеку здоров’я або життя пацієнтів.

Основними фігурантами у цій справі є лікарі з Ясс, Брашова та Нямця.

Читайте також: У Румунії лікар із зарплатою 3,5 тис. євро за тиждень 62 рази взяла хабарі у онкохворих.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: