У Хатаї через 46 годин після землетрусу врятували з-під завалів сестру та брата

У провінції Хатай на півдні Туреччини волонтери через 46 годин після землетрусу врятували з-під завалів 10-річного Алі Муллаоглу та його 15-річну сестру ...
Фото: Анадолу

У районі Антакья провінції Хатай на півдні Туреччини волонтери через 46 годин після землетрусу врятували з-під завалів 10-річного Алі Муллаоглу та його 15-річну сестру Зейнеп Муллаоглу, повідомляє агенція Анадолу.

Двоє волонтерів, педагогів за фахом Ількай Фиртин та Казим Озджан із провінції Киркларелі добровільно прибули на особистому автомобілі в зону лиха для надання допомоги у розборі завалів.

У Мережі з’явилися кадри, на яких Алі Муллаоглу дякує своїм рятівникам. Дітям надали першу медичну допомогу, після чого госпіталізували.

У понеділок, 6 лютого на південному сході Туреччини сталися два землетруси магнітудою понад сім балів (о 04.17 за місцевим часом – 7,7 балів та о 13.24 – 7,6 балів).

Число жертв двох руйнівних землетрусів з епіцентром у турецькому Кахраманмараші досягло 7 108, поранено 40 910 людей. Даними станом на 10:35 восьмого лютого поділилися в Управлінні з ліквідації наслідків НС при уряді Туреччини (AFAD).
Читайте також: ЗЕМЛЕТРУС У ТУРЕЧЧИНІ ТА СИРІЇ: КІЛЬКІСТЬ ЗАГИБЛИХ НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО 10 000.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: