Тридцять тисяч канадців закликали до евакуації через лісові пожежі

Канадська влада звернулася до 30 тис. жителів провінції Альберта із закликом залишити свої будинки через сильні лісові пожежі, що невгамовуються...
У Канаді вирують сильні лісові пожежі
Фото: DW

Канадська влада звернулася до 30 тис. жителів провінції Альберта на заході країни із закликом залишити свої будинки через сильні лісові пожежі, що невгамовуються в цьому регіоні, повідомили в понеділок західні ЗМІ.

Напередодні пожежні служби зафіксували понад 100 осередків займання у регіоні. На провінцію Альберта при цьому припадає понад два десятки пожеж, поширення яких поки що не вдається взяти під контроль,

Прем’єр провінції Даніель Сміт минулої суботи назвала обстановку, що складається, безпрецедентною і ввела в Альберті режим надзвичайної ситуації.

Однак зливи, що пройшли, дозволили пожежникам напередодні пробитися в райони на півдні провінції, раніше не доступні через пожежі. У той самий час північ від Альберти становище залишається дуже складним.

В екстрених службах ще не можуть підрахувати розмір збитків від стихійного лиха.

У сусідній з Альбертою провінції Британська Колумбія також зареєстрували дві пожежі, поширення яких поки що не зуміли зупинити.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: