Таліби вимагають покарати винних у загибелі афганських мігрантів під Софією

Міністерство закордонних справ контролюючого Афганістан руху "Талібан" закликало владу Болгарії покарати винних у загибелі мігрантів з Афганістану...
Фото: SCANPIX/REUTERS/Dimitar Kyosemarliev

Міністерство закордонних справ контролюючого Афганістан руху “Талібан” закликало владу Болгарії покарати винних у загибелі мігрантів з Афганістану.

“Ми хочемо, щоб усі міжнародні організації та особливо приймаюча країна заарештувала і передала до рук закону торговців людьми”, – повідомляє ERR.

Минулої п’ятниці болгарські ЗМІ з посиланням на прес-центр МВС Болгарії повідомили, що біля села Локорсько неподалік кільцевої дороги Софії в покинутій вантажівці було виявлено тіла 18 нелегальних мігрантів з Афганістану, які померли внаслідок задухи. Тіла були виявлені у спеціальній схованці під кузовом із лісоматеріалами. Всього у фургоні імовірно перебувало не менше 50 осіб, 34 вижили і були госпіталізовані до столичних лікарень для надання їм медичної допомоги, зокрема п’ятеро дітей.

Водії вантажівки, які, за даними мігрантів, втекли, були оголошені у розшук. Власника вантажівки було затримано після того, як він сам з’явився в поліцію, щоб повідомити про викрадення машини.

19 лютого стало відомо про затримання у Болгарії семи людей. За даними слідства, підозрювані є учасниками схеми із незаконного переправлення мігрантів від кордону з Туреччиною до болгарсько-сербського кордону. Пасажири мали платити від 5000 до 7000 євро.

Читайте також: В Болгарії у вантажівці знайшли тіла 18 мігрантів, які загинули від задухи.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: