Стрілянина у Гамбурзі: нападник зробив більше 100 пострілів

За даними поліції загинули четверо чоловіків і дві жінки віком від 33 до 60 років і плід жіночої статі (сім місяців). Нападником виявився 35-річний Філіп Ф....
Фото: bild.de

За даними поліції загинули четверо чоловіків і дві жінки віком від 33 до 60 років і плід жіночої статі (сім місяців). Нападником виявився 35-річний Філіп Ф. Він німець і кілька років жив у Гамбурзі, повідомляє Bild.

Голова державної охорони поліції Томас Радшуцвайт: «Усі загиблі — громадяни Німеччини, і кожен загинув у результаті пострілу».

Це найсерйозніший злочин у Гамбурзі за останній час. Цілком ймовірно, що подальших жертв вдалося уникнути лише швидкому втручанню екстрених служб.

Подробиці трагедії

Перші виклики до пожежної охорони та поліції надійшли о 21:04.

Перші сили були на місці вже о 21:08. На момент прибуття сил ООС о 21.09 будівлю було взято штурмом протягом двох хвилин. Їм довелося силою проникнути в будівлю.

Матіас Тресп, керівник поліції безпеки PK: «Офіцери вистрелили в дверну ручку, щоб мати можливість відкрити двері». Тресп продовжив: «Ми ще не знали детально, про коїться».

Коли поліцейські увійшли, вони постійно чули постріли. Тоді вони помітили, що людина втекла на верхній поверх – і що у цієї людини в руках був пістолет. Нарешті силовики знайшли злочинця на верхньому поверсі – він покінчив із собою.

Перед тим, як Філіп Ф. увійшов до молитовного дому, він зробив десять пострілів у жінку, яка сиділа в машині на парковці.

Загалом 20 осіб змогли залишити будівлю неушкодженими.

Ф. використовував пістолет Heckler & Koch, поліція також знайшла в його квартирі велику кількість набоїв.

Ральф Петер Андерс з прокуратури розповів у п’ятницю, що в його квартирі знайшли 15 заряджених магазинів із 15 патронами в кожному та 4 ящики з боєприпасами з додатковими 200 патронами.

 У п’ятницю вранці слідчі все ще збирали докази на місці злочину. Крім того, наразі вилучено перші тіла.

Хто стрілець?

Згідно з інформацією на прес-конференції, ймовірний злочинець Філіп Ф. був колишнім членом гамбурзької громади Свідків Єгови, залишив її добровільно півтора року тому, але, очевидно, не в добрих стосунках.

Фото: bild.de / Філіп Ф.

Він виріс у Альгой і зареєстрований у Гамбурзі з 2015 року. Тут він працював консультантом з менеджменту та контролером.

У Гамбурзі минулого року Філіп Ф. подав заявку на отримання ліцензії на зброю.

Читайте також: Стрілянина в Гамбурзі: є загиблі, багато поранених.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвітФото
Стрічка новин

Читайте також: