Румунія підняла в небо винищувачі через повідомлення про повітряні кулі

Система повітряного спостереження ВПС Румунії виявила невелику повітряну ціль, схожу на метеозонд. Через це винищувачі були підняті в небо...
Фото: Forțele Aeriene Române

Система повітряного спостереження ВПС Румунії виявила невелику повітряну ціль, схожу на метеозонд. Через це винищувачі були підняті в небо. Однак екіпажі двох літаків не підтвердили наявність повітряної цілі.

Система повітряного спостереження ВПС Румунії виявила у вівторок, 14 лютого, близько 12:30 невелику повітряну ціль, схожу за характеристиками на метеозонд, яка знаходилася на висоті близько 11 000 метрів у повітряному просторі м. південний схід Румунії, повідомляє digi24.ro

Румунська влада застосувала всі стандартні процедури. Два літаки МіГ-21 LanceR ВПС Румунії зі складу бойової служби повітряної поліції під командуванням НАТО вилетіли з 86-ї авіабази у Фетештах близько 12:40 у районі, де було повідомлено про повітряну ціль.

Екіпажі двох літаків не підтвердили наявність повітряної цілі ні візуально, ні на бортових радарах. Літаки пробули в цьому районі близько 30 хвилин для повного уточнення повітряної обстановки, після чого повернулися на авіабазу.

«Румунські ВПС спільно з союзними силами постійно контролюють національний повітряний простір і прилеглу територію», — йдеться в прес-релізі Міністерства національної оборони Румунії.

Читайте також: У Румунії знову стався землетрус магнітудою 5,7.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: