Новий землетрус стався у Румунії

Новий землетрус магнітудою 4,4 балів стався сьогодні вранці у повіті Горж у Румунії. Землетрус стався на глибині 15 км і відчувався в кількох містах...

Новий землетрус магнітудою 4,4 балів стався сьогодні вранці об 11:11 у повіті Горж у Румунії. Згідно з інформацією, представленою Національним інститутом фізики Землі, землетрус стався на глибині 15 км і відчувався в кількох містах, у тому числі в Тиргу-Жіу, повідомив директор інституту Костянтин Іонеску для Digi24.ro.

Землетрус стався за 104 км на північний захід від Крайови, 107 км на південний захід від Сібіу, 139 км на захід від Пітешті, 165 км на південний схід від Тімішоари, 184 км на південний схід від Арада, 184 км на південний схід від Клуж-Напоки, 201 км на захід від Брашова, 214 км на схід від Белграда, 218 км на схід від Земуна, 224 км на північний схід від Ніша.

Костянтин Іонеску заявив, що після землетрусу магнітудою 5,7, що стався у вівторок, було зафіксовано 480 афтершоків, сьогоднішній найсильніший.

«Зараз у нас 480 афтершоків, землетрус магнітудою 4,4 найсильніший афтершок. Це досить велика активність, вона, мабуть, продовжиться. Ми знаходимося в сейсмічній зоні, яка не виявляла активності протягом 80 років», – сказав Костянтин Іонеску.

За попередньою інформацією, матеріальних збитків зафіксовано не було.

Читайте також: У Румунії знову стався землетрус магнітудою 5,7.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: